RN73H1JTTD7772B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD7772B10
JLCPCB Part #
C4055329
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 77.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS