RN73H1JTTD7771F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7771F50
JLCPCB Part #
C4235685
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.77kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS