RN73H1JTTD7771C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7771C50
JLCPCB Part #
C3933617
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.77kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS