RN73H1JTTD7770B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD7770B25
JLCPCB Part #
C3943850
Description
-55℃~+155℃ 100mW 777Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS