RN73H1JTTD7770A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD7770A25
JLCPCB Part #
C4234803
Description
-55℃~+155℃ 100mW 777Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS