RN73H1JTTD76R8B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD76R8B10
JLCPCB Part #
C4165778
Description
100mW 76.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS