RN73H1JTTD7682F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7682F50
JLCPCB Part #
C4214885
Description
-55℃~+155℃ 100mW 76.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS