RN73H1JTTD7682F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD7682F25
JLCPCB Part #
C4172754
Description
-55℃~+155℃ 100mW 76.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS