RN73H1JTTD7681F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7681F10
JLCPCB Part #
C4145626
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS