RN73H1JTTD7681B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD7681B25
JLCPCB Part #
C4035741
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS