RN73H1JTTD75R9F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD75R9F50
JLCPCB Part #
C4275457
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS