RN73H1JTTD75R9F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD75R9F25
JLCPCB Part #
C4185485
Description
100mW 75.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS