RN73H1JTTD75R9D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD75R9D50
JLCPCB Part #
C4032102
Description
100mW 75.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS