RN73H1JTTD75R0D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD75R0D50
JLCPCB Part #
C4130089
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS