RN73H1JTTD75R0C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD75R0C10
JLCPCB Part #
C3938192
Description
100mW 75Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS