RN73H1JTTD7593D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7593D50
JLCPCB Part #
C4091666
Description
100mW 759kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS