RN73H1JTTD7591B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7591B50
JLCPCB Part #
C4214160
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.59kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS