RN73H1JTTD7503D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7503D50
JLCPCB Part #
C3957060
Description
100mW 750kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS