RN73H1JTTD7500F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7500F50
JLCPCB Part #
C4067511
Description
100mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS