RN73H1JTTD74R1D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD74R1D10
JLCPCB Part #
C3994623
Package
0603
Description
100mW 74.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS