RN73H1JTTD7411F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7411F10
JLCPCB Part #
C4035655
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.41kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS