RN73H1JTTD73R2A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD73R2A25
JLCPCB Part #
C3950287
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS