RN73H1JTTD73R2A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD73R2A10
JLCPCB Part #
C4196633
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS