RN73H1JTTD7322F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD7322F100
JLCPCB Part #
C4194071
Description
100mW 73.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS