RN73H1JTTD7322D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD7322D25
JLCPCB Part #
C4100687
Package
0603
Description
100mW 73.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS