RN73H1JTTD7321D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD7321D100
JLCPCB Part #
C4291074
Description
100mW 7.32kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS