RN73H1JTTD7320B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD7320B25
JLCPCB Part #
C4078618
Description
-55℃~+155℃ 100mW 732Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS