RN73H1JTTD7320A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD7320A25
JLCPCB Part #
C4314826
Description
100mW 732Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS