RN73H1JTTD72R3B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD72R3B50
JLCPCB Part #
C3962071
Package
0603
Description
100mW 72.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS