RN73H1JTTD7232F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7232F10
JLCPCB Part #
C4344621
Description
-55℃~+155℃ 100mW 72.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS