RN73H1JTTD7232D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7232D50
JLCPCB Part #
C4260995
Description
100mW 72.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS