RN73H1JTTD7232C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7232C50
JLCPCB Part #
C4336754
Description
-55℃~+155℃ 100mW 72.3kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS