RN73H1JTTD7231B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7231B50
JLCPCB Part #
C4353135
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.23kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS