RN73H1JTTD7153C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD7153C25
JLCPCB Part #
C3975900
Description
100mW 715kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS