RN73H1JTTD7152C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7152C50
JLCPCB Part #
C3981910
Description
100mW 71.5kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS