RN73H1JTTD7151F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD7151F100
JLCPCB Part #
C3983888
Description
100mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS