RN73H1JTTD7151F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7151F10
JLCPCB Part #
C4286254
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS