RN73H1JTTD7151A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7151A10
JLCPCB Part #
C3954728
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS