RN73H1JTTD7150F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7150F50
JLCPCB Part #
C4305233
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS