RN73H1JTTD7150F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD7150F100
JLCPCB Part #
C4164582
Description
100mW 715Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS