RN73H1JTTD7150C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7150C10
JLCPCB Part #
C3963270
Description
100mW 715Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS