RN73H1JTTD7150B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7150B10
JLCPCB Part #
C4145461
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS