RN73H1JTTD7150A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD7150A25
JLCPCB Part #
C3988042
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS