RN73H1JTTD7062C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7062C50
JLCPCB Part #
C4324138
Description
100mW 70.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS