RN73H1JTTD7062B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD7062B25
JLCPCB Part #
C3925142
Description
-55℃~+155℃ 100mW 70.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS