RN73H1JTTD7061C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD7061C50
JLCPCB Part #
C4324320
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.06kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS