RN73H1JTTD7061B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7061B10
JLCPCB Part #
C3960932
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.06kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS