RN73H1JTTD7061B05
MFR.Part #
RN73H1JTTD7061B05
JLCPCB Part #
C3999886
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.06kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS