RN73H1JTTD7060D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD7060D100
JLCPCB Part #
C4191349
Description
100mW 706Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS