RN73H1JTTD7060A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7060A10
JLCPCB Part #
C3997699
Description
-55℃~+155℃ 100mW 706Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS